Smartwatch FutureFit AIX srebrny
- Obsługiwane systemy operacyjne: iOS
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Czas pracy na baterii/bateriach: 10
- Pełna specyfikacja
Wykonany ze szkła Gorilla Glass, smartwatch AIX zapewnia trzykrotnie większą twardość, oferując solidną ochronę przed zarysowaniami i codziennym zużyciem, dzięki czemu urządzenie wygląda nieskazitelnie. Połączenie tego wytrzymałego szkła z elegancką ramką sprawia, że AIX jest nie tylko funkcjonalny, ale i estetyczny.
Pozostań w kontakcie, rozmawiaj swobodnie dzięki funkcji połączeń bezprzewodowych AIX Smartwatch. Wybieraj z łatwością, pozostań w kontakcie bez wysiłku - poznaj przyszłość komunikacji dzięki zaawansowanej łączności bezprzewodowej zapewniającej szybsze, mocniejsze i ulepszone połączenia.
Smartwatch AIX jest zaprojektowany tak, aby wytrzymać zanurzenie na głębokość do 10 metrów pod wodą. Dzięki klasie wodoszczelności 1ATM możesz bez obaw bawić się w wodzie. Ciesz się każdą chwilą, wiedząc, że Twój smartwatch jest gotowy na każde wodne wyzwanie.
Uwolnij swój sportowy potencjał, uprawiaj dowolny z ulubionych sportów dzięki ponad 100 zróżnicowanym trybom sportowym naszego stylowego zegarka AIX. Od biegania i jazdy na rowerze po jogę i nie tylko - precyzyjnie śledź i optymalizuj swoje treningi.
Smartwatch AIX wykorzystuje sztuczną inteligencję do automatycznego wykrywania i identyfikowania różnych trybów sportowych, zapewniając dokładne i wydajne śledzenie aktywności fizycznej. AIX oferuje szczegółowe analizy i raporty dotyczące wyników sportowych, umożliwiając użytkownikom monitorowanie postępów i optymalizację treningów.
Specyfikacja techniczna
| Producent | HiFuture |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 10 |
| Wymiary | 46 x 46 x 11.2 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Bateria | 350 mAh, 4,35 V |
| Pasuje do | iOS9.0 lub nowszy \ Android 4.4 lub nowszy |
| Pamięć wewnętrzna | 128 |
| Funkcje |
|
| Typ matrycy | AMOLED |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 1,43'' |
| Rozdzielczość | 466 x 466 |
| Klasa szczelności | IP68 |
| Kolor | srebrny |
| Waga | 322 kg |
|---|---|
| Wymiary | 75 x 105 x 105 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |