SmartWatch
Smartwatch EW05 złoty
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Obsługiwane systemy operacyjne: Android
- Koperta: 45 mm
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 4 w magazynie
192,98 zł / szt
237,37 zł brutto
- Ekran HD AMOLED w kolorze
- Smukła konstrukcja
- Tryby wielu sportów
- Połączenia głosowe
- Zarządzanie zdrowiem
- Długi czas pracy baterii
- Bogate w funkcje aplikacje
| Waga | 245 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 170 x 80 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | EcoWatch |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Koperta | 45 mm |
| Złącza | Brak |
| Wymiary | 45.5 × 45.5 × 6.8 mm |
| Waga | 55 |
| Pozostałe parametry | Aplikacja: DaFit |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Bateria | 200 mAh |
| Funkcje |
|
| Typ matrycy | AMOLED |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 1,43'' |
| Rozdzielczość | 466 x 466 |
| Kolor | Złoty |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |