SmartWatch
Smartwatch EW03 czarny
- Obsługiwane systemy operacyjne: iOS
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Czas pracy na baterii/bateriach: 14
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
192,98 zł / szt
237,37 zł brutto
Ten elegancki smartwatch łączy w sobie klasyczny biżuteryjny design i niezbędną funkcjonalność, dostępny w dwóch stylowych kolorach głębokim czarnym i eleganckim złotym. Z Ecowatch 3, znacznie łatwiej zrealizujesz swoje cele w różnych aspektach życia. Zainwestuj w technologię, która pozwoli Ci na pełne wykorzystanie swojego potencjału.
| Waga | 190 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 160 x 100 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | EcoWatch |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 14 |
| Koperta | 42 mm |
| Złącza | Brak |
| Wymiary | 48 x 42 x 11.5 mm |
| Waga | 55 |
| Pozostałe parametry | Aplikacja: FitCloudPro |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Bateria | 280 mAh |
| Procesor | BT8959 |
| Funkcje |
|
| Typ matrycy | AMOLED |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 1,3" |
| Rozdzielczość | 466 x 466 |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |