Smartwatch Aura Amoled damski srebrny
- Obsługiwane systemy operacyjne: iOS
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Czas pracy na baterii/bateriach: 7
- Pełna specyfikacja
Doświadcz wizji większej niż kiedykolwiek. Dzięki 1,04-calowemu wyświetlaczowi AMOLED Aura zapewnia niesamowity widok do wyświetlania rutynowych czynności.
Wybieraj połączenia służbowe bez użycia smartfona. Aura daje możliwość rozmowy z kontaktami w mgnieniu oka.
Odpowiadaj swoim kontaktom na osi czasu. Aura oferuje możliwość przekazywania wiadomości w czasie rzeczywistym bez żadnych opóźnień.
Prześlij ważne kontakty do smartwatcha o ograniczonej przestrzeni i szybko rozpocznij wykonywanie połączeń.
Aura jest idealnym towarzyszem w sytuacjach wzlotów i upadków. Dzięki wodoodpornej technologii IP68 możesz przekroczyć granice i przetrwać w każdym klimacie.
Zmęczony długimi godzinami pracy? Nadszedł czas, aby przypomnieć sobie, aby usiąść i zrobić sobie krótką przerwę.
Bądź na bieżąco z wydarzeniami i zacznij docierać na nie na czas.
Nie musisz zamykać się z daleka od ludzi i w głębokiej ciszy, gdy masz zegarek Aura na nadgarstku. Aura ma funkcję monitorowania tętna w czasie rzeczywistym.
Pokonuj kilometry bez obaw o rozładowanie baterii. Smartwatch zapewnia nieprzerwaną wydajność przez 7 dni wraz z funkcją szybkiego ładowania.
Poczuj się dobrze i świeżo, gdy tylko zechcesz odświeżyć swój nastrój. Aura oferuje wiele opcji tarcz zegarka oraz trzy kolory bransolety, dzięki którym Twój smartwatch nabierze zupełnie nowego charakteru.
Specyfikacja techniczna
| Producent | HiFuture |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 7 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Bateria | Litowo-polimerowa, 160 mAh |
| Funkcje |
|
| Typ matrycy | AMOLED |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Oznaczenia | |
| Klasa szczelności | IP68 |
| Kolor | srebrny |
| Waga | 220 kg |
|---|---|
| Wymiary | 65 x 105 x 105 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |