Smartwatch Aura Amoled damski czarny
- Obsługiwane systemy operacyjne: iOS
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Czas pracy na baterii/bateriach: 7
- Pełna specyfikacja
Doświadcz obrazu jak nigdy dotąd. Dzięki 1,04-calowemu wyświetlaczowi AMOLED Aura zapewnia niesamowity widok do prezentowania codziennych aktywności.
Wykonuj połączenia biznesowe bez użycia smartfona. Aura daje Ci możliwość rozmowy z kontaktami w mgnieniu oka.
Odpowiadaj swoim kontaktom na bieżąco. Aura umożliwia przekazywanie wiadomości w czasie rzeczywistym, bez opóźnień.
Prześlij ważne kontakty do smartwatcha o ograniczonej pamięci i szybko rozpocznij wykonywanie połączeń.
Aura to idealny towarzysz w każdej sytuacji. Dzięki wodoodporności IP68 możesz przekraczać granice i działać w każdym klimacie.
Zmęczony długimi godzinami pracy? Czas przypomnieć sobie o chwili odpoczynku i krótkiej przerwie.
Bądź na bieżąco z wydarzeniami i docieraj na nie na czas.
Nie musisz odcinać się od ludzi ani pogrążać w ciszy, gdy masz na nadgarstku zegarek Aura. Urządzenie oferuje funkcję monitorowania tętna w czasie rzeczywistym.
Pokonuj kolejne kilometry bez obaw o rozładowanie baterii. Smartwatch zapewnia nieprzerwaną pracę przez 7 dni oraz funkcję szybkiego ładowania.
Poczuj się dobrze i świeżo, kiedy tylko chcesz poprawić sobie nastrój. Aura oferuje wiele tarcz zegarka oraz trzy kolory pasków, dzięki czemu Twój smartwatch zyska zupełnie nowy charakter.
| Waga | 232 kg |
|---|---|
| Wymiary | 65 x 105 x 105 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | HiFuture |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 7 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Bateria | Litowo-polimerowa, 160 mAh |
| Funkcje |
|
| Typ matrycy | AMOLED |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Oznaczenia | |
| Klasa szczelności | IP68 |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |