Smartfon WP19 8/256GB czarny
- Model:
WP19
- Sieć UMTS: 850 MHz
- Procesor: Octa Core
- Pełna specyfikacja
Ogromna bateria 21000 MAH
Smartfon WP19 posiada największą dotychczas baterię w kategorii telefonów komórkowych, która może wytrzymać tydzień! Zawsze możesz cieszyć się oglądaniem filmów, graniem w gry i przeglądaniem stron internetowych.
Funkcje szybkiego ładowania
Dzięki funkcji szybkiego ładowania o mocy 33W, wystarczy poświęcić kilka godzin aby naładować tak ogromną baterię, która pozwoli Ci na użytkowanie telefonu nawet do tygodnia.
Potrójny aparat AI
Telefon oferuje możliwości tworzenia wysokiej jakości zdjęć za pomocą trzech obiektywów.
Tryb 64MP
Tryb ten zapewnia wyjątkową jakość i ilość szczegółów na zdjęciu.
Tryb nocny
Po zachodzie słońca wystarczy, że włączysz tryb nocny aby zrobić doskonałej jakości zdjęcie, nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.
Tryb obiektywu makro
Obiektyw makro pozwoli Ci maksymalnie zbliżyć się do fotografowanego przedmiotu aby wyłapać wszystkie szczegóły.
Tryb podwodny
Dzięki wodoodpornej konstrukcji, możesz robić zdjęcia smartfonem również pod wodą.
Kamera noktowizyjna Sony 20MP IR
Oukitel WP19 posiada niespotykaną w innych telefonach, kamerę noktowizyjną. Umożliwia ona nocną obserwację, dzięki specjalnie wbudowanym wzmacniaczom światła, które zwiększają jego natężenie do wartości, które są możliwe do obserwacji przez ludzkie oko.
| Waga | 830 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35 x 205 x 205 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | OUKITEL |
|---|---|
| Model | WP19 |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Procesor | Octa Core |
| Karta SIM | Nano |
| Ładowanie indukcyjne | Nie |
| Pamięć RAM | 8 |
| Aparat - Przód | 16 |
| Aparat - Tył | 64 |
| Aparat - Tył 2 | 20 |
| Aparat - Tył 3 | 2 |
| Komunikacja bezprzewodowa | LTE |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Obsługa 5G | Nie |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Złącza | nanoSIM |
| Waga | 570 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Taktowanie procesora | 2.05 |
| Pozostałe informacje o procesorze |
|
| Pojemność baterii | 21000 |
| Czas rozmów (maks.) | 122 |
| Czas czuwania (maks.) | 1220 |
| Pozostałe parametry wyświetlacza |
|
| Szczegółowe dane aparatu |
|
| Pamięć wewnętrzna | 256 |
| Wysokość | 178.1 |
| Szerokość | 84 |
| Głębokość | 29 |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Typ ogniwa | Li-poly (bateria wewnętrzna) |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Transmisja danych | LTE |
| GPS | Tak |
| Dual SIM | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Rozdzielczość | 1080 x 2460 |
| System operacyjny | Android 12 |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |