Smartfon moto g56 G5 8/256, Gray Mist
- Model:
moto g56 5G
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth, 5G
- Sieć GSM: 850 MHz, 1900 MHz
- Pełna specyfikacja
W trwałości jest piękno
Wybierz komfortowy design z ochroną klasy wojskowej, zabezpieczeniem podczas zanurzenia w wodzie i niezwykle mocnym ekranem.
Odporność na groźne żywioły
Poczuj się bezpiecznie dzięki ochronie klasy IP68 i IP691 przed pyłem, brudem, piaskiem i wodą. moto g56 5G zaprojektowano, aby wytrzymała zanurzenie w wodzie słodkiej o głębokości 1,5 m przez 30 minut, więc nie musisz się bać, jeśli przypadkowo wpadnie Ci do wody.
Dwukrotnie większa odporność
Trwałość szkła Corning Gorilla Glass 7i gwarantuje 2x większą odporność na skutki upadków i zarysowania, więc wyświetlacz będzie wyglądał jak nowy znacznie dłużej.
Potwierdzona wytrzymałość
Wytrzymałość klasy wojskowej zabezpiecza telefon przed skutkami upadków2. moto g56 5G przeszła 16 wymagających testów, w tym upadki z wysokości 1,2 metra, działanie ekstremalnych temperatur i zanurzenie w wodzie.
Wejdź w nowy wymiar
Baw się jeszcze lepiej dzięki jasnemu wyświetlaczowi FHD+ i potężnym głośnikom stereo z technologią Dolby Atmos. Na ekranie 6,67" z trybem wysokiej jasności zobaczysz wszystko wyraźnie nawet w jasnym świetle słonecznym, a na wyświetlaczu bez wycięcia nic nie przeszkodzi Ci w podziwianiu akcji.
Zdjęcia warte publikacji
Korzystaj z automatycznego wykrywania uśmiechu, aby uwieczniać radosne twarze, rób lepsze zdjęcia po zmroku dzięki funkcji automatycznych zdjęć nocnych i twórz doskonałe portrety o naturalnej głębi i czystości w trybie Portret wspomaganym przez sztuczną inteligencję.
Brak światła? Żaden problem!
Funkcja automatycznych zdjęć nocnych dostosowuje ustawienia, aby zdjęcie odpowiadało temu, co widzisz w podglądzie, zarówno w aparacie tylnym, jak i do selfie.
Zasilanie na cały dzień
Potężna bateria 5200 mAh zapewnia całodzienne działanie telefonu, a technologia TurboPower 30 W7 pozwala w kilka minut doładować go na kolejne godziny.
Szybkość działania 5G
Procesor MediaTek Dimensity 7060 obsługuje superszybkie ładowanie i streaming, a Rozszerzenie RAM pozwala z łatwością robić na telefonie kilka rzeczy naraz. Korzystaj z mocy 8-rdzeniowego procesora obsługującego szybkość 5G11 i z pamięci, w której z łatwością zmieścisz wszystkie zdjęcia, filmy, muzykę i aplikacje.
Zachowaj wszystko
256 GB pamięci wewnętrznej to mnóstwo miejsca na zdjęcia, filmy, muzykę, aplikacje i gry. W razie potrzeby możesz dodać jeszcze 2 TB na karcie microSD9 i zapisać wszystkie ważne treści.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Motorola |
|---|---|
| Model | moto g56 5G |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth, 5G |
| Sieć GSM | 850 MHz, 1900 MHz |
| Obsługa 5G | Tak |
| Procesor | Octa Core |
| Karta SIM | Nano, eSIM |
| Ładowanie indukcyjne | Nie |
| Pamięć RAM | 8 |
| Aparat - Przód | 32 |
| Aparat - Tył | 50 |
| Aparat - Tył 2 | 8 |
| Sieć UMTS | 1700 MHz, 1900 MHz |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Sieć LTE | 3400 MHz |
| Waga | 200 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Taktowanie procesora | 2.6 |
| Pozostałe informacje o procesorze | Procesor MediaTek Dimensity 7060 z 8-rdzeniowym CPU 2,6 GHz i GPU IMG BXM-8-256 |
| Pojemność baterii | 5200 |
| Pozostałe parametry wyświetlacza |
|
| Pamięć wewnętrzna | 256 |
| Wysokość | 165.75 |
| Szerokość | 8.35 |
| Głębokość | 76.26 |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Transmisja danych | LTE, Bluetooth |
| GPS | Tak |
| Dual SIM | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Przekątna ekranu | 6,72" |
| Rozdzielczość | 2400 x 1080 |
| System operacyjny | Android 15 |
| Kolor | Szary |
| Data Act | Link |
| Waga | 340 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35 x 85 x 175 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |