Smartfon LIVE 9 niebieski
- Model:
LIVE 9
- Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
- Procesor: Octa Core
- Pełna specyfikacja
Większe możliwości
Potrzebny jest Ci smartfon z dużym wyświetlaczem? 9. odsłona smartfonów z serii Kruger&Matz LIVE to model wyposażony w 6,5-calowy wyświetlacz HD+ w proporcjach 19:9. Poczuj wysoki poziom komfortu, zarówno podczas przeglądania stron internetowych, jak też korzystania z różnych aplikacji.
Dla wymagających
Zastanawiasz się jaki smartfon wybrać, aby nie zawiódł Cię nawet w czasie intensywnej pracy? LIVE 9 posiada w 8-rdzeniowy procesor MediaTek, wspierany 4 GB RAM oraz 64 GB pamięci wewnętrznej. Takie połączenie to gwarancja płynnego działania niezależnie od sytuacji.
Doskonała jakość wspomnień
Lubisz uwieczniać ważne momenty na zdjęciach? Z pewnością przyda Ci się smartfon z dobrym aparatem. Kruger&Matz LIVE 9 został wyposażony w obiektyw 16 Mpx z przysłoną f/1.8, który pozwoli Ci na robienie zdjęć nawet w słabych warunkach oświetleniowych.
Intuicyjne działanie
Wybierz LIVE 9 i poczuj komfort obsługi odświeżonej wersji systemu Android. Decydując się na to urządzenie uzyskujesz szeroką funkcjonalność, intuicyjną pracę oraz dostęp do licznych gier i aplikacji ze sklepu Play.
Wygoda i bezpieczeństwo
Należysz do osób, które przetrzymują wiele ważnych, prywatnych treści na smartfonie? Nie pozwól, aby urządzenie dostało się w niepowołane ręce! LIVE 9 posiada czytnik linii papilarnych oraz funkcję Face ID, więc będziesz jedyną osobą, która będzie mogła odblokować telefon.
Praktyczne udogodnia
Nie lubisz nosić ze sobą gotówki? Idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie smartfon z NFC, który umożliwi szybkie, zbliżeniowe płatności. Zapomnij o noszeniu ze sobą portfela wystarczy, że będziesz mieć ze sobą LIVE 9. Wszelkich płatności dokonasz telefonem!
Urzekający design
Funkcjonalność urządzenia to nie wszystko liczy się także wygląd. Wybierając smartfon Kruger&Matz LIVE 9 masz do wyboru dwa kolory. Sam zdecyduj co odpowiada Ci bardziej - klasyczna czerń czy stylowy niebieski.
Bez kompromisu
Ze smartfonem Kruger&Matz LIVE 9 nie ma miejsca na kompromisy, bo znalazło się w nim miejsce zarówno na dwie karty nano SIM, jak też kartę micro SD. Nie musisz więc wybierać między korzystaniem z dwóch numerów lub rozszerzeniem pamięci telefonu.
Jest moc!
Jeśli potrzebny jest Ci smartfon z dobrą baterią, model LIVE 9 jest właśnie dla Ciebie. Akumulator o pojemności 5000 mAh, pozwoli Ci na korzystanie z urządzenia przez wiele godzin, bez potrzeby ładowania.
| Waga | 450 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 100 x 180 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Kruger & Matz |
|---|---|
| Model | LIVE 9 |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Procesor | Octa Core |
| Karta SIM | Nano |
| Ładowanie indukcyjne | Nie |
| Pamięć RAM | 4 |
| Aparat - Przód | 8 |
| Aparat - Tył | 16 |
| Aparat - Tył 2 | 2 |
| Aparat - Tył 3 | 0.08 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Sieć GSM | 1900 MHz |
| Obsługa 5G | Nie |
| Sieć LTE | 1700 MHz |
| Sieć UMTS | 2600 MHz |
| Waga | 188 |
| Taktowanie procesora | 2 |
| Pozostałe informacje o procesorze |
|
| Pojemność baterii | 5000 |
| Pozostałe parametry wyświetlacza |
|
| Szczegółowe dane aparatu |
|
| Pamięć wewnętrzna | 64 |
| Wysokość | 163 |
| Szerokość | 76 |
| Głębokość | 9 |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Typ ogniwa | Li-ion (bateria wewnętrzna) |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Transmisja danych | HSPA+ |
| GPS | Tak |
| Dual SIM | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 6,5" |
| Rozdzielczość | 1600 x 720 |
| System operacyjny | Android 11 |
| Kolor | Niebieski |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |