smartfony
Smartfon F106 Pro black CH
- Model:
F106 Pro
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 2 w magazynie
694,38 zł / szt
854,09 zł brutto
Fossibot F106 Pro to coś więcej niż pancerny telefon. To Twoje mobilne centrum dowodzenia z potężną baterią, jasnym światłem kempingowym, donośnym głośnikiem i podzespołami, które sprostają każdemu wyzwaniu. Stworzony z myślą o tych, którzy żyją intensywnie pracują w terenie, podróżują bez kompromisów, eksplorują nieznane.
| Waga | 805 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 175 x 200 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Fossibot |
|---|---|
| Model | F106 Pro |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Sieć GSM | 850 MHz |
| Procesor | Octa Core |
| Karta SIM | Nano |
| Ładowanie indukcyjne | Nie |
| Pamięć RAM | 8 |
| Aparat - Przód | 16 |
| Aparat - Tył | 48 |
| Obsługa 5G | Nie |
| Sieć LTE | 1700 MHz |
| Waga | 470 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Taktowanie procesora | 1.8 |
| Pozostałe informacje o procesorze |
|
| Pojemność baterii | 12000 |
| Czas rozmów (maks.) | 41 |
| Czas czuwania (maks.) | 842 |
| Pozostałe parametry wyświetlacza | TFT-in-cell LCD / FHD+ |
| Szczegółowe dane aparatu |
|
| Pamięć wewnętrzna | 256 |
| Wysokość | 174.2 |
| Szerokość | 82.4 |
| Głębokość | 22.3 |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Typ ogniwa | Li-ion (bateria wewnętrzna) |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Transmisja danych | HSDPA |
| GPS | Tak |
| Dual SIM | Tak |
| Typ kart pamięci | TF |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Przekątna ekranu | 6,58" |
| Rozdzielczość | 2408 x 1080 |
| System operacyjny | Android 14 |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |