Smartfon edge 60 fusion 8/256GB, Slipstream
- Model:
edge 60 fusion
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Pełna specyfikacja
Działaj szybko
Usprawnij swoje cyfrowe życie, korzystając z funkcji Co nowego? Otrzymuj podsumowania swoich wiadomości i nieodebranych połączeń, aby szybko zająć tym, co naprawdę ważne.
Twoje dane, zawsze pod ręką
Szybko znajduj zapisane informacje notatki ze spotkania albo produkty, które masz na oku. Po prostu poproś moto ai , a wyświetli potrzebne informacje, oszczędzając Twój czas i wysiłek.
Wyrafinowana i silna
Zbudowana z myślą o trwałości i niewymuszonej elegancji, edge 60 fusion spełnia wojskowe standardy wytrzymałości wytrzymuje upadki z wysokości do 1,22 m, ekstremalne temperatury od -20°C do 60°C i wysokości do 4500 m2. Dzięki klasie ochrony IP69 i IP68 zapewnia bezproblemową ochronę podczas zanurzenia w wodzie.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Motorola |
|---|---|
| Model | edge 60 fusion |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Sieć GSM | 850 MHz |
| Obsługa 5G | Tak |
| Procesor | Octa Core |
| Ładowanie indukcyjne | Nie |
| Pamięć RAM | 8 |
| Aparat - Przód | 32 |
| Aparat - Tył | 50 |
| Aparat - Tył 2 | 13 |
| Sieć UMTS | 1900 MHz |
| Karta SIM | eSIM |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Czujniki | Żyroskop |
| Sieć 5G | 1700 MHz |
| Waga | 178 |
| Taktowanie procesora | 2.5 |
| Pozostałe informacje o procesorze | MediaTek Dimensity 7300 |
| Pojemność baterii | 5200 |
| Pozostałe parametry wyświetlacza |
|
| Szczegółowe dane aparatu | Oprogramowanie wideo przedniej kamery
|
| Pamięć wewnętrzna | 256 |
| Wysokość | 161 |
| Szerokość | 73 |
| Głębokość | 7.95 |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Typ ogniwa | Li-poly (bateria wewnętrzna) |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Transmisja danych | LTE |
| GPS | Tak |
| Dual SIM | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Przekątna ekranu | 6,67'' |
| Rozdzielczość | 2712 x 1220 |
| System operacyjny | Android 15 |
| Kolor | Szary |
| Data Act | Link |
| Waga | 380 kg |
|---|---|
| Wymiary | 36 x 86 x 175 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |