Smartfon Edge 50 neo 12/512 COSMIC
- Model:
Edge 50 Neo
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Obsługa 5G: Tak
- Pełna specyfikacja
Smartfon Motorola Edge 50 Neo
Wyjątkowa elegancja. Wyjątkowa trwałość.
Połączenie stylu i ochrony
Etui zaprojektowane do motorola edge 50 neo są lekkie i trwałe oraz doskonale chronią przed skutkami upadków i zarysowaniami. Etui są idealnie dopasowane do koloru urządzenia, dzięki czemu styl i dodatkowa ochrona idą w parze.
Ostry i żywy obraz
Kompaktowy wyświetlacz pOLED o przekątnej 6,36 cala i częstotliwości odświeżania 120 Hz pozwala cieszyć się rozrywką na najwyższym poziomie3. Rozdzielczość Super HD (1220p) zapewnia zawsze wyraźny, żywy obraz z ostrzejszymi szczegółami i mniejszą widocznością pikseli.
Trwałość baterii jest wydłużona dzięki zastosowaniu technologii LTPO dopasowującej częstotliwość odświeżania do rodzaju wyświetlanych treści.
Zawsze włączony wyświetlacz
Sprawdzaj ważne informacje na zawsze włączonym wyświetlaczu (Always On Display, AOD). Możesz dopasować widok AOD do motywu ekranu blokady, aby wszystko zsynchronizować.
Innowacje, których nieustannie przybywa
Dzięki pięciu aktualizacjom systemu operacyjnego Android masz dostęp do jego najnowszych funkcji, regularnych ulepszeń funkcji już istniejących oraz przyszłych innowacji opartych na sztucznej inteligencji..
Mnóstwo miejsca
Pamięć 512 GB7 zapewni masę miejsca na seriale, filmy, muzykę, aplikacje i gry. Gdy potrzebujesz dodatkowej szybkości, funkcja rozszerzenia RAM tymczasowo zamienia pamięć masową w wirtualną pamięć RAM8.
| Waga | 360 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35 x 85 x 170 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Motorola |
|---|---|
| Model | Edge 50 Neo |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Obsługa 5G | Tak |
| Procesor | Octa Core |
| Ładowanie indukcyjne | Nie |
| Pamięć RAM | 12 |
| Aparat - Przód | 32 |
| Aparat - Tył | 50 |
| Aparat - Tył 2 | 13 |
| Aparat - Tył 3 | 10 |
| Sieć GSM | 1900 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Karta SIM | eSIM |
| Komunikacja bezprzewodowa | LTE |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Waga | 171 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Taktowanie procesora | 2.5 |
| Pozostałe informacje o procesorze | MediaTek Dimensity 7300 |
| Pojemność baterii | 4310 |
| Pozostałe parametry wyświetlacza |
Technologia wyświetlacza:
|
| Szczegółowe dane aparatu | Tylny aparat główny
|
| Pamięć wewnętrzna | 512 |
| Wysokość | 154.1 |
| Szerokość | 71.2 |
| Głębokość | 8.1 |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Transmisja danych | LTE |
| GPS | Tak |
| Dual SIM | Tak |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 6,4'' |
| Rozdzielczość | 2670 x 1220 |
| System operacyjny | Android 14 |
| Kolor | Niebieski |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |