torby/etui/plecaki
Smart Skin 10-11.6 Czarna
- Wymiary:
305 x 225 x 40 mm
- Waga: 200
- Pasuje do:
Notebooki o przekątnej ekranu od 10'' do 11.6''
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
69,87 zł / szt
85,94 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | DICOTA |
|---|---|
| Wymiary | 305 x 225 x 40 mm |
| Waga | 200 |
| Pasuje do | Notebooki o przekątnej ekranu od 10'' do 11.6'' |
| Rodzaj | Torba |
| Ilość komór | 1 |
| Pasek na ramię | Nie |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Neopren |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 11,6'' |
| Kolor | czarny |
| Waga | 385 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 330 x 295 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |