słuchawki
Słuchawki z mikrofonem BONGO
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
13,62 zł / szt
16,75 zł brutto
Klasyczne słuchawki stereofoniczne dla graczy z wysokiej jakości mikrofonem.
Pałąk nagłowny na całej powierzchni został wyłożony miękką pianką. Posiada obustronną regulację długości dzięki czemu idealnie dopasowuje się do kształtu głowy. Duże poduszki uszne wyścielone tłumiącym zewnętrzne hałasy materiałem skóropodobnym. Kompatybilne ze wszystkimi wiodącymi kartami dźwiękowymi oraz urządzeniami audio. Doskonała jakość dźwięku wspaniale sprawdza się w czasie długich godzin grania, słuchania muzyki, oglądania filmów czy rozmów prowadzonych przez komunikatory internetowe.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Esperanza |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Czułość | 105 |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Pozostałe parametry | Mikrofon:
|
| Impedancja | 32 |
| Długość przewodu | 1.5 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Mikrofon | Tak |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Brak |
| Kolor | czarny |
| Waga | 275 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 170 x 210 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |