słuchawki
Słuchawki WFLS900N białe
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Dźwięk: Stereo
- Komunikacja bezprzewodowa: 2,4 GHz
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
399,00 zł / szt
490,77 zł brutto
| Waga | 175 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 85 x 95 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Sony |
|---|---|
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Komunikacja bezprzewodowa | 2,4 GHz |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Mikrofon | Tak |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |