Słuchawki TAH5205WT/00
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Dźwięk: Stereo
- Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
- Pełna specyfikacja
Słuchawki bezprzewodowe UHPHIRNBT5205WT
Zakryj uszy i poczuj bas! Te bezprzewodowe słuchawki nauszne wyposażone są w przycisk wzmocnienia tonów niskich, który pozwala uzyskać głębsze basy za jednym dotknięciem. Zapewnia do 29 godzin odtwarzania, szybkie ładowanie i solidne połączenie Bluetooth. Usłyszysz każdy bit.
Potężne 40-milimetrowe przetworniki neodymowe. Przycisk wzmocnienia tonów niskich.
Te słuchawki nauszne mają mocne, neodymowe przetworniki akustyczne 40 mm, które zapewniają czysty dźwięk i mocne basy. Jeśli chcesz więcej, wystarczy nacisnąć przycisk wzmocnienia tonów niskich, aby natychmiast poczuć różnicę.
29 godzin odtwarzania. Ładowanie przez USB-C
Po 2-godzinnym ładowaniu przez USB-C można słuchać muzyki nawet przez 29 godzin. Jeśli słuchawki się rozładują, po szybkim 15-minutowym naładowaniu można kontynuować odtwarzanie muzyki przez kolejne 4 godziny. Odłączany przewód pozwala również na przewodowe korzystanie ze słuchawek.
Lekka, regulowana, amortyzowana opaska na głowę.
Te dostępne w stylowych, matowych kolorach słuchawki nauszne mają miękką opaskę na głowę, która jest tak lekka, że prawie jej nie czuć. Miękkie nauszniki są wyraźnie oznaczone dla lewego i prawego ucha i można je ustawiać pod kątem, aby je dobrze dopasować.
Składana na płasko konstrukcja ułatwiająca przechowywanie.
Basowe dźwięki. Nauszniki składają się na płasko i obracają do wewnątrz, co ułatwia przechowywanie w kieszeni lub torbie. Wystarczy je złożyć i gotowe.
Przycisk wielofunkcyjny. Łatwa obsługa muzyki i połączeń.
Nie podoba Ci się ten utwór? Pomiń go, naciskając i przytrzymując przycisk. Chcesz odrzucić połączenie? Wystarczy nacisnąć przycisk. Dzięki parowaniu Smart Bluetooth słuchawki zapamiętują ostatnie urządzenia, z którymi zostały sparowane.
| Waga | 50 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 x 220 x 195 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Philips |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Zasięg | 10 |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 |
| Czułość | 90 |
| Waga | 210 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Impedancja | 32 |
| Długość przewodu | 1.2 |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Mikrofon | Tak |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Brak |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |