Słuchawki Stereo Wired WH1022
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
- Dźwięk: Stereo
- Pełna specyfikacja
Zestaw słuchawkowy stereo Dell - WH1022
Ciesz się komfortową nauką bez rozpraszania uwagi dzięki adaptacyjnemu dźwiękowi, regulowanemu mikrofonowi z redukcją szumów i łatwo dostępnym elementom sterującym dźwiękiem.
Doskonała jakość akustyczna
Słuchaj prelegentów, bierz udział w lekcjach oraz dyskusjach i ciesz się jakością dźwięku, na której możesz polegać. Dodatkowo doskonałe zbieranie głosu sprawi, że będzie Cię dobrze słychać.
Łącz się z dowolnego miejsca
Mikrofon kierunkowy z redukcją szumów zmniejsza hałas w tle podczas prowadzenia rozmów, umożliwiając uczniom udział w rozmowach w dowolnym miejscu.
Idealne do nauki
Szukasz wysokiej jakości, niezawodnego i wygodnego zestawu słuchawkowego, aby skupić się wyłącznie na nauce? Ten zestaw słuchawkowy stereo firmy Dell to doskonały wybór.
| Waga | 226 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 180 x 184 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Dell |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Dźwięk | Stereo |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 |
| Waga | 121 |
| Pozostałe parametry |
|
| Długość przewodu | 1.5 |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Mikrofon | Tak |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |