Słuchawki Scape Dark
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth, 2,4 GHz
- Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Pełna specyfikacja
Doświadcz podniesionego dźwięku
Scape został zaprojektowany, aby zapewnić graczom bogate, immersyjne i intuicyjne doświadczenie audio bezprzewodowego. Dzięki dostosowanym przetwornikom, ultra-niską latencją dźwięku oraz konfigurowalnym presetom EQ, Scape sprawia, że audio wysokiej wierności jest niezwykle przyjemne. Użytkownicy mogą za pomocą wbudowanego przełącznika wybrać połączenie z wieloma urządzeniami przez Bluetooth 5.3 lub cieszyć się ultra-niską latencją dźwięku bezprzewodowego 24-bit/96 kHz. Mogą również komunikować się wyraźnie dzięki odłączanemu mikrofonowi z funkcją wyciszenia przy obróceniu, klarowności Super Wideband oraz redukcji szumów mikrofonu. Gdy nadejdzie czas na przerwę, gracze mogą po prostu umieścić Scape w jego indukcyjnym stojaku z magnesem, gdzie naładowuje się na czas do 40 godzin ciągłego użytkowania, więc zawsze jest gotowy do zabawy.
Zaprojektowane z myślą o wydajności i komforcie, Scape posiada poduszki z pianki memory foam, lekką ramę z zoptymalizowanym wsparciem oraz intuicyjne sterowanie do kontroli trybów EQ, oświetlenia ambientowego i odtwarzania multimediów. Oświetlenie ambientowe i preset EQ można łatwo skonfigurować za pomocą Adjust Pro, narzędzia online opartego na przeglądarkach internetowych, i zapisać lokalnie na urządzeniu. Wszystkie te funkcje są zapakowane w skandynawskie podejście do designu słuchawek. Dzięki miękkiej tkaninie, wyprofilowanym liniom i odpornym na zarysowania akcentom z metalowego stopu, Scape oferuje wyszukany wygląd, który uzupełnia jego solidną, a jednocześnie bezwysiłkową funkcjonalność.
| Waga | 1398 kg |
|---|---|
| Wymiary | 102 x 210 x 295 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Fractal Design |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth, 2,4 GHz |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 40 |
| Zasięg | 40 |
| Czas ładowania | 3 |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Materiał nauszników | Pianka |
| Wymiary |
|
| Waga | 338 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Przeznaczenie | Muzyka, Gaming |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | 5.3 |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia, Redukcja szumów |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |