słuchawki
Słuchawki RP-HT030E-S
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Dźwięk: Stereo
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
46,00 zł / szt
56,58 zł brutto
Lekkie, podróżne słuchawki nagłowne o składanej konstrukcji
Podróżna, składana konstrukcja z kanałem XBS oraz systemem ruchomych muszli słuchawkowych.
- Przetworniki o średnicy 30 mm
- Neodymowe magnesy
- Lekka i składana podróżna konstrukcja
| Waga | 112 kg |
|---|---|
| Wymiary | 75 x 100 x 230 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Panasonic |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Dźwięk | Stereo |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 16 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 22 |
| Czułość | 108 |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Impedancja | 24 |
| Długość przewodu | 1.2 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Mikrofon | Nie |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Brak |
| Kolor | srebrny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |