słuchawki
Słuchawki ROG Cetra True Wireless SuperNova Czarne
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Komunikacja bezprzewodowa: 2,4 GHz
- Waga: 15
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
711,84 zł / szt
875,56 zł brutto
Bezprzewodowe słuchawki gamingowe Bluetooth/2,4 GHz z bezprzewodową technologią ROG SpeedNova, 24-bitowym dźwiękiem 96 kHz i technologią Dirac Opteo, mikrofonami z przewodnictwem kostnym AI, adaptacyjną ANC z trybem automatycznym, czasem pracy baterii do 46 godzin, Hybrid Multipoint oraz ASUS Aura RGB wsparcie oświetlenia.
- Łączność bezprzewodowa w dwóch trybach: Niezrównana wszechstronność dzięki trybom Bluetooth i 2,4 GHz
- Technologia bezprzewodowa ROG SpeedNova: zapewnia dźwięk o bardzo niskim opóźnieniu, niezawodne połączenie i zoptymalizowaną wydajność energetyczną
- Realistyczny dźwięk: Dźwięk o wysokiej rozdzielczości 24-bit i 96 kHz z realistycznymi szczegółami wzmocnionymi technologią Dirac OpteoTM
- Mikrofony AI z przewodnictwem kostnym: Precyzyjny odbiór głosu zapewniający krystalicznie czystą komunikację
- Adaptacyjny ANC z trybem automatycznym: Optymalizuje ANC w oparciu o dopasowanie do ucha i kształt kanału słuchowego, automatycznie dostosowuje się do poziomu hałasu otoczenia, aby zapewnić pełne zanurzenie
- Hybrydowy tryb wielopunktowy: możliwość jednoczesnego sparowania z dwoma urządzeniami w trybie 2,4 GHz i Bluetooth
- Długa żywotność baterii: Do 46 godzin pracy baterii dzięki bezprzewodowemu i szybkiemu ładowaniu w etui
- Oświetlenie ASUS Aura RGB: Pochwal się swoim stylem dzięki efektom, które można dostosować.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Asus |
|---|---|
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Komunikacja bezprzewodowa | 2,4 GHz |
| Waga | 15 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Mikrofon | Tak |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Douszne |
| Kolor | czarny |
| Waga | 243 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 100 x 110 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |