słuchawki
Słuchawki Rhea z mikrofonem
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
- Dźwięk: Stereo
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
13,21 zł / szt
16,25 zł brutto
- Usłysz różnicę dzięki neodymowym przetwornikom, które doskonale odwzorowują wszystkie dźwięki. Swoich rozmówców będziesz słyszał wyraźnie, a muzyka będzie przyjemna dla ucha.
- Często zdarza się, że rozmówcy słyszą Cię niewyraźnie? To już nie problem, mikrofon w słuchawkach Natec filtruje trzaski i redukuje zbędne szumy.
- Słuchawki Rhea to nowoczesna konstrukcja łącząca w sobie wygodę, dzięki miękkim nausznikom, które zostały pokryte skórą ekologiczną - dzięki temu możesz używać zestawu słuchawkowego przez wiele godzin bez zmęczenia, a przewód w nylonowym oplocie zapewnia trwałość.
| Waga | 370 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90 x 210 x 240 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Natec |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Dźwięk | Stereo |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Złącza | 2 x 3,5 mm minijack |
| Impedancja | 32 |
| Długość przewodu | 2.2 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Mikrofon | Tak |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Brak |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |