Słuchawki Maestro 300
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Pełna specyfikacja
Słuchawki MSI Maestro 300
Przetworniki neodymowe o wysokiej rozdzielczości 40 mm
Dzięki szerokiej charakterystyce częstotliwości, przetworniki o wysokiej rozdzielczości 40 mm, dostrojone przez firmę MSI, odtwarzają realistyczny dźwięk, zapewniając wciągające wrażenia podczas grania, oglądania filmów i słuchania muzyki.
Odłączany jednokierunkowy (kardioidalny) mikrofon
Doświadcz wyraźnego nagrywania głosu dzięki wysokiej jakości jednokierunkowemu (kardioidalnemu) mikrofonowi, który pasuje do każdej głowy, a także można go odłączyć, aby w pełni cieszyć się muzyką i filmami.
Trwałość, lekkość i wygoda
Ważące zaledwie 247 g (bez mikrofonu) słuchawki MAESTRO 300 zostały zaprojektowane z myślą o komforcie dzięki grubej wyściółce na głowę i lekkiej, trwałej konstrukcji, idealnej do długich sesji grania.
Idealne dopasowanie do każdej głowy
Obracane o 90 stopni nauszniki i solidny mechanizm regulacji rozmiaru z łatwością dopasowują się do każdego kształtu głowy, zapewniając najlepsze uszczelnienie i wciągające wrażenia dźwiękowe.
Szybkie sterowanie
Przełącz, aby wyciszyć mikrofon i dostosować głośność, wszystko za pomocą panelu sterowania na nauszniku.
Podłącz i graj
Łatwo przygotuj się na każdy scenariusz, podłączając się do dostępnego portu USB za pomocą kabla USB-C lub adaptera USB-C do A.
Uniwersalna zgodność
Dostosowane do gier na PC, a jednocześnie wszechstronne na różnych platformach, z bezproblemową łącznością z komputerami Mac, PlayStation, Nintendo Switch i urządzeniami mobilnymi.
Zestaw słuchawkowy Nahimicfor
Światowej sławy oprogramowanie audio podnosi poziom wrażeń podczas gry dzięki technologii dźwięku 3D i zaawansowanemu dostrajaniu dźwięku, zapewniając niezrównane wrażenia.
| Waga | 534 kg |
|---|---|
| Wymiary | 85 x 210 x 220 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | MSI |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 40 |
| Czułość | 40 |
| Materiał nauszników | Gąbka |
| Wymiary | 197 x 165 x 84 mm |
| Waga | 258 |
| Impedancja | 32 |
| Długość przewodu | 1.5 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Mikrofon | Tak |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |