Słuchawki HyperX Cloud Stinger 2 Core gaming 683L9AA
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
- Dźwięk: Stereo
- Pełna specyfikacja
Zestawy słuchawkowe dla graczy HyperX Cloud Stinger 2 Core (683L9AA)
Lekka konstrukcja, którą doceni każdy fan gier HyperX Cloud Stinger 2 Core to podstawowy zestaw słuchawkowy w przystępnej cenie. Dostępny z 2-letnim pakietem DTS Headphone:X Spatial Audio, zestaw Cloud Stinger Core 2 zapewnia doskonały, realistyczny dźwięk, komfort i wygodę; wszystko to, czego oczekujesz od zestawu słuchawkowego do gier. Dzięki sterowaniu dźwiękiem bezpośrednio w zestawie słuchawkowym oraz mikrofonowi z możliwością obracania i wyciszania nie musisz zagłębiać się w labirynt menu, aby zmienić głośność lub wyciszyć dźwięk. Regulowane suwaki i miękkie nauszniki zapewniają komfort podczas długich nocy spędzanych na graniu, a giętki mikrofon pozwala ustawić go dokładnie tam, gdzie chcesz. W pełni skup się na swojej grze, dzięki zamkniętej konstrukcji muszli i kierunkowym 40-milimetrowym przetwornikom ze wzmocnionymi basami.
Dźwięk przestrzenny DTS Headphone:X
Uwolnij dokładną przestrzenność i lokalizację dźwięku 3D! Dołączony kod aktywacyjny zapewnia 2 lata dźwięku przestrzennego DTS Headphone:X dla lepszej percepcji, świadomości i realizmu.
Udoskonalona funkcja czatu w grach
Praktyczne funkcje HyperX, takie jak wyciszany poprzez podniesienie mikrofon, uprzyjemniają i ułatwiają każdą rozgrywkę. Wycisz całkowicie mikrofon w wygodny sposób - wystarczy odchylić go do góry.
Wyraziste, czyste brzmienie w grach
Przetworniki kierunkowe o średnicy 40 mm w słuchawkach Cloud Stinger Core uwydatniają basy i zostały zoptymalizowane pod kątem gier.
Łatwo dostępne elementy regulacji dźwięku
Dzięki elementom regulacji dźwięku umieszczonym bezpośrednio na słuchawkach, nie musisz gubić się w gąszczu opcji systemowych, aby dostosować głośność.
| Waga | 596 kg |
|---|---|
| Wymiary | 115 x 230 x 220 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | HyperX |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Dźwięk | Stereo |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 10 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 25 |
| Czułość | 95 |
| Materiał nauszników | Pianka |
| Wymiary | 17,9 x 9,5 x 19,5 cm |
| Waga | 275 |
| Pozostałe parametry | Długość przewodu: Przewód zestawu słuchawkowego 2m (2 mm); Przewód z rozdzielaczem do komputera 15 cm (3,5 mm) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Impedancja | 32.5 |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |