Słuchawki HyperX Cloud III czarny Gaming 727A8AA
- Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
- Dźwięk: Stereo
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Pełna specyfikacja
HyperX Cloud III - zestaw słuchawkowy dla graczy (czarny) (727A8AA)
Ponowne narodziny legendy.
HyperX Cloud III to kolejna forma naszego legendarnego zestawu Cloud II, słynącego z komfortu, wysokiej jakości dźwięku oraz wytrzymałości. Dzięki unikatowej, miękkiej piance zapamiętującej kształt HyperX w opasce oraz nausznikach zestaw zapewnia wygodne dopasowanie, które idealnie sprawdza się podczas długich sesji gamingowych. Zestaw wyposażony jest również w dostrojone przetworniki 53 mm ustawione pod kątem zapewniającym optymalne wrażenia słuchowe. Usprawniony mikrofon 10 mm przekazuje krystalicznie czysty dźwięk podczas czatów i rozmów telefonicznych. Proste elementy sterujące umieszczone bezpośrednio w nauszniku zapewniają szybki dostęp do wyciszania mikrofonu i regulacje głośności. Wskaźnik LED wyraźnie wskazuje wyciszenie mikrofonu. Kompatybilność z PC, PS5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch, Mac i urządzeniami mobilnymi. Doświadcz najwyższej jakości komfortu i dźwięku na swoich ulubionych platformach.
Komfort rządzi
Komfort jest wpisany w DNA zestawu Cloud III. Zapamiętująca kształt pianka HyperX w opasce i nausznikach oraz miękka imitacja skóry klasy premium sprawiają, że sprzęt jest wyjątkowo komfortowy do noszenia.
Usprawniony mikrofon zapewniający czystość głosu i dokładność
Przekazuje wysokiej jakości, wyraźny dźwięk podczas czatów i rozmów telefonicznych. Mikrofon obejmuje funkcję redukcji szumów i wbudowany filtr siatkowy, które ograniczają niechciane zakłócenia. Dodatkowo jest wyposażony we wskaźnik LED, który informuje o wyciszeniu urządzenia.
Dźwięk dostrojony do Twojej rozrywki
Wygięte przetworniki 53 mm zostały dostosowane przez inżynierów dźwięku HyperX, aby dostarczać optymalne wrażenia słuchowe i uwydatniać dynamiczne udźwiękowienie gier.
Trwałość w sam raz na najcięższe bitwy
Elastyczny zestaw słuchawkowy obejmuje w pełni metalową ramę, dzięki czemu jest odporny na trudy podróży, nieszczęśliwe wypadki i "uzasadnione" reakcje graczy na porażki i ekrany śmierci.
| Waga | 687 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 220 x 220 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | HyperX |
|---|---|
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Dźwięk | Stereo |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 10 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 21 |
| Czułość | 100 |
| Materiał nauszników | Pianka |
| Wymiary | 155 x 86,7 x 190 mm |
| Waga | 320 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Impedancja | 64 |
| Długość przewodu | 1.2 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |