słuchawki
Słuchawki HS55 Surround Carbon
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
278,84 zł / szt
342,97 zł brutto
Przewodowy zestaw słuchawkowy do gier HS55 SURROUND - karbon (UE)
Zestaw słuchawkowy do gier CORSAIR HS55 SURROUND zapewnia niezbędny komfort przez cały dzień i jakość dźwięku dzięki nausznikom z pianki zapamiętującej kształt i dźwiękowi przestrzennemu Dolby Audio 7.1 na komputerach PC i Mac, bez obciążania Cię dzięki lekkiej konstrukcji. Mikrofon wielokierunkowy rejestruje Twój głos głośno i wyraźnie, a złącze audio 3,5 mm zapewnia szeroką kompatybilność z większością urządzeń.
| Waga | 531 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 230 x 240 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Corsair |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Czułość | 114 |
| Dźwięk | Surround 7.1 |
| Waga | 0.501 |
| Impedancja | 32 |
| Długość przewodu | 1.8 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Brak |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |