słuchawki
Słuchawki HA-S33UC białe
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 5 w magazynie
109,00 zł / szt
134,07 zł brutto
Słuchawki HA-S33UC
Doświadcz bezproblemowego połączenia ze słuchawkami USB-C. Miękkie nauszniki i jednostronny kabel sprawiają, że są idealne do użytku domowego. Głośność i funkcje pilota działają wydajnie.
- USB-C z kablem jednostronnym: łatwa i niezawodna łączność
- Miękkie nauszniki zapewniające całodzienny komfort
- Intuicyjny przełącznik suwakowy i pilot z 3 przyciskami ułatwiający obsługę
- Wysoka jakość dźwięku i wyraźne połączenia
- Elegancki, płaski, składany design w 3 kolorach
Specyfikacja techniczna
| Producent | JVC |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Wymiary | 175 x 70 x 150 mm |
| Waga | 122 |
| Pozostałe parametry | Regulowany pałąk |
| Długość przewodu | 1.2 |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Mikrofon | Tak |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Kolor | Biały |
| Waga | 290 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 190 x 215 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |