słuchawki
Słuchawki HA-F160 czerwone
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Dźwięk: Stereo
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 15 w magazynie
21,99 zł / szt
27,05 zł brutto
Wygodne słuchawki douszne - czerwone
- Owalny kształt gumowych wkładek, gwarantuje komfortowe dopasowanie
- 8 wersji kolorystycznych
- Kształt słuchawki wzmacnia brzmienie basów
- Mocny dźwięk, dzięki 13.5 mm przetwornikom neodymowym
- 1 m kolorowy przewód z niklowanym wtykiem, kompatybilnym z iPhone'em
Specyfikacja techniczna
| Producent | JVC |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Dźwięk | Stereo |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 15 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Czułość | 108 |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Waga | 5 |
| Pozostałe parametry | - Membrana: 13.5mm |
| Impedancja | 16 |
| Długość przewodu | 1 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Mikrofon | Nie |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Brak |
| Kolor | Czerwony |
| Waga | 35 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 50 x 160 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |