słuchawki
Słuchawki GXT404R RANA
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Dźwięk: Stereo
- Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
97,55 zł / szt
119,99 zł brutto
Słuchawki GXT404R RANA
Słuchawki nauszne ze składanym mikrofonem i regulowanym pałąkiem.
Główne cechy:
- Duże, miękkie i wygodne nauszniki Składany mikrofon i regulowany pałąk
- Mocne aktywne głośniki o średnicy 40 mm
- Pilot do sterowania głośnością i wyciszania mikrofonu wbudowany w przewód
- Wystarczy podłączyć słuchawki do kontrolera, aby używać ich z konsolą (kabel 1 m)
| Waga | 415 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 260 x 230 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Czułość | 108 |
| Waga | 225 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Długość przewodu | 1 |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Brak |
| Kolor | Czerwony |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |