słuchawki
Słuchawki GXT404B RANA PS4
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
- Dźwięk: Stereo
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
97,55 zł / szt
119,99 zł brutto
Słuchawki GXT404B RANA PS4
Słuchawki nauszne ze składanym mikrofonem i regulowanym pałąkiem.
Główne cechy:
- Duże, miękkie i wygodne nauszniki
- Składany mikrofon i regulowany pałąk
- Mocne aktywne głośniki o średnicy 40 mm
- Pilot do sterowania głośnością i wyciszania mikrofonu wbudowany w przewód
- Wystarczy podłączyć słuchawki do kontrolera, aby używać ich z konsolą (kabel 1 m)
| Waga | 420 kg |
|---|---|
| Wymiary | 265 x 100 x 215 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Dźwięk | Stereo |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Czułość | 108 |
| Waga | 225 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Długość przewodu | 1 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Brak |
| Kolor | Niebieski |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |