słuchawki
Słuchawki GXT 307 Ravu Gaming
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
- Dźwięk: Stereo
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
67,30 zł / szt
82,78 zł brutto
| Waga | 520 kg |
|---|---|
| Wymiary | 110 x 265 x 215 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Dźwięk | Stereo |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Długość przewodu | 2 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Mikrofon | Tak |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Kolor | Czerwony |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |