Słuchawki Gamezone Radian RGB FLOW
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
- Dźwięk: Stereo
- Pełna specyfikacja
Nowoczesne słuchawki TRACER GAMEZONE Radian to Idealna propozycja dla osób zaczynających przygodę z wirtualnym światem. Ten gamingowy model oferuje wysoką jakość dźwięku w przystępnej cenie. Lekka konstrukcja, miękkie nauszniki i obracany mikrofon spełnią wszystkie gamingowe potrzeby początkujących graczy. Urządzenie należy do popularnej serii Gamezone, stworzonej specjalnie dla graczy ceniących połączenie najwyższej jakości wykonania z zaawansowanymi funkcjami sprzętów gamingowych.
- Stylowy design i doskonałe brzmienie.
- Przetworniki 40 mm.
- Podświetlenie RGB LED flow.
- Obracany mikrofon.
- Regulacja głośności na nauszniku.
Wyjątkowy komfort i styl
Wygodna i ważąca zaledwie 215 g konstrukcja z wyściełanym pałąkiem pozwala na wielogodzinną rozgrywkę bez uczucia dyskomfortu. Dzięki zastosowaniu miękkich poduszek ze skóry ekologicznej muszle słuchawek nie uciskają uszu, znacznie zwiększając komfort ich użytkowania. Podświetlane logo w technologii RGB LED flow na nausznikach sprawia, że słuchawki Tracer GAMEZONE Radian idealnie wpisują się w gamingowy styl.
Całkowite skupienie na rozgrywce
Miękkie i wygodne nauszniki obszyte wysokiej jakości skórą ekologiczną skutecznie izolują dźwięki z otoczenia. Zapomnij o rozpraszających dźwiękach z otoczenia i skup się na rozgrywce lub ciesz się dźwiękami odtwarzanej muzyki.
Komunikacja na wysokim poziomie
Do słuchawek dołączono obracany mikrofon, który możesz dostosować do własnych potrzeb. Twój głos zawsze będzie czysty i wyraźny. Ciesz się krystalicznie czystą komunikacją z członkami Twojej drużyny.
Mocne basy i czyste brzmienie z przetwornikami 40 mm
Nauszniki słuchawek Tracer GAMEZONE Radian skrywają w sobie wydajne przetworniki o średnicy 40 mm. Zastosowanie wysokiej jakości przetworników zapewnia czyste brzmienie i bogactwo wysokich oraz średnich tonów, a także głębokie i mocne basy. Ciesz się każdym dźwiękiem i usłysz nawet najcichszy szmer przeciwnika.
Wysoka kompatybilność
Słuchawki Tracer wyposażono w popularne złącze mini-jack 3.5 mm co zapewnia wszechstronność użytkowania. Gracze korzystający z platform PC oraz innych urządzeń wyposażonych w to gniazdo będą mogli swobodnie korzystać z pełnych możliwości słuchawek.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Tracer |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Dźwięk | Stereo |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Czułość | 115 |
| Złącza | 2 x 3,5 mm minijack |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Waga | 215 |
| Impedancja | 32 |
| Długość przewodu | 2.2 |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Kolor | czarny |
| Waga | 240 kg |
|---|---|
| Wymiary | 85 x 195 x 230 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |