słuchawki
Słuchawki Evolve20 Stereo MS
- Złącza: 1 x USB 2.0
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Dźwięk: Stereo
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
177,57 zł / szt
218,41 zł brutto
Evolve 20 SE MS z poduszkami na uszy ze sztucznej skóry.
| Waga | 175 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 170 x 200 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Jabra |
|---|---|
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Użytkowanie | Komunikacja osobista |
| Zgodność | Microsoft Teams |
| Materiał nauszników | Skóra |
| Waga | 171 |
| Pozostałe parametry | Kabel sterowania: 95 cm, kabel HS: 120 cm |
| Przeznaczenie | Call center |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Kolor | Czerwony |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |