słuchawki
Słuchawki douszne EAR3008 Piccolin
- Dźwięk: Stereo
- Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
16,31 zł / szt
20,06 zł brutto
Słuchawki douszne z wyjątkowo małymi, uniwersalnymi wkładkami zapewniają wygodne dopasowanie i komfort noszenia. Zostały wyposażone w funkcję zestawu głośnomówiącego, pilot do sterowania muzyką oraz system pasywnej redukcji szumów zewnętrznych.
- Wyjątkowo małe silikonowe wkładki douszne dopasują się do każdego ucha
- Mały format wkładek zapewnia komfortowe noszenie; słuchawka pewnie leży w uchu
- Wyjątkowo lekkie słuchawki zapomnisz, że masz je na sobie
- Elastyczne, silikonowe końcówki są bardzo wygodne, nie uciskają uszu, np. podczas leżenia
- Odporna na zadrapania, silikonowa obudowa (słuchawki i wkładki douszne)
- Łatwe w czyszczeniu
- Funkcja zestawu głośnomówiącego
- Pilot sterujący muzyką (pauza / play / kolejny utwór / poprzedni utwór) jeśli telefon jest kompatybilny z tymi funkcjami
- Pasywna redukcja szumów tłumi dźwięki z zewnątrz
- Pozłacany wtyk
Specyfikacja techniczna
| Producent | Thomson |
|---|---|
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 |
| Waga | 28 |
| Pozostałe parametry |
|
| Impedancja | 16 |
| Długość przewodu | 1.2 |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Douszne |
| Kolor | Niebieski |
| Waga | 35 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 55 x 180 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |