słuchawki
Słuchawki douszne BASIC 603 Czarne
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Dźwięk: Stereo
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
7,74 zł / szt
9,52 zł brutto
SŁUCHAWKI DEFENDER DOUSZNE BASIC 603 CZARNE
- Słuchawki douszne dla urządzeń mobilnych
- Podstawowy model z doskonałej cenie. Wygodne i niedrogie.
| Waga | 16 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 x 80 x 145 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Defender |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Dźwięk | Stereo |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 |
| Czułość | 105 |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Waga | 0.04 |
| Impedancja | 32 |
| Długość przewodu | 1.1 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Mikrofon | Nie |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Brak |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |