słuchawki
Słuchawki do Mp3/telefonu, douszne - czarne
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Dźwięk: Stereo
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
17,41 zł / szt
21,41 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | LogiLink |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Dźwięk | Stereo |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 50 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 18 |
| Czułość | 109 |
| Waga | 15 |
| Pozostałe parametry | - Moc maksymalna: 10 mW |
| Impedancja | 32 |
| Długość przewodu | 1.1 |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Mikrofon | Nie |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Brak |
| Kolor | czarny |
| Waga | 50 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 90 x 185 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |