Słuchawki Chat Wireless
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Dźwięk: Stereo
- Komunikacja bezprzewodowa: 2,4 GHz
- Pełna specyfikacja
Lekki bezprzewodowy zestaw słuchawkowy nauszny
Stworzony do pracy i codziennego użytku, Chat Wireless to idealny zestaw słuchawkowy zapewniający czystą jakość rozmów i całodzienny komfort.
Całodzienna swoboda bezprzewodowa
Ciesz się swobodą bezprzewodową podczas spotkań i rozmów dzięki baterii wystarczającej na 55 godzin pracy przez Bluetooth i 33 godziny z kluczem sprzętowym - dzięki temu możesz pracować wydajnie i pozostawać w kontakcie przez cały dzień.
Natychmiastowe połączenie z komputerem PC lub Mac za pomocą klucza sprzętowego - wystarczy podłączyć i używać, bez konieczności konfiguracji.
Aby zapewnić sobie elastyczność w podróży, przełącz się na Bluetooth 5.4 i połącz się ze swoim telefonem lub tabletem.
Krystalicznie czyste rozmowy w każdym miejscu
Ciesz się płynnymi, nieprzerwanymi rozmowami dzięki mikrofonowi z redukcją szumów, który precyzyjnie wychwytuje Twój głos.
Czysty dźwięk
Słysz wszystko - głośno, wyraźnie i naturalnie zrównoważone. 30-milimetrowe przetworniki neodymowe w zestawie słuchawkowym Chat Wireless zapewniają potężny dźwięk z mocnym basem i naturalną sceną dźwiękową.
Całodzienne noszenie, wygodne dopasowanie
Przemyślana konstrukcja tego lekkiego zestawu słuchawkowego, przeznaczona do długich sesji, obejmuje ultralekką ramę i miękkie nauszniki zapewniające wygodę noszenia.
Elastyczny mikrofon, łatwa obsługa
Łatwo zarządzaj połączeniami i muzyką za pomocą elementów sterujących na nauszniku - odtwarzaj, wstrzymuj, reguluj głośność lub wyciszaj mikrofon bez sięgania po urządzenie. Mikrofon obrotowy 270° działa po obu stronach, zapewniając elastyczne i wygodne dopasowanie.
| Waga | 330 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 185 x 200 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Creative Labs |
|---|---|
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Komunikacja bezprzewodowa | 2,4 GHz |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 55 |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Kontrola dźwięku | Aktywna redukcja szumów (ANC) |
| Pozostałe parametry | Wymagania systemowe:
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Przeznaczenie | Call center |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | 5.4 |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |