słuchawki
Słuchawki bezprzewodowe Void Wireless v2 Playstation białe
- Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Dźwięk: Stereo
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
309,21 zł / szt
380,33 zł brutto
Słuchawki bezprzewodowe Void Wireless v2 Playstation białe
Usłysz wszystko, co się dzieje wokół Ciebie w ulubionych grach dzięki technologii dźwięku przestrzennego Dolby Atmos. Graj dłużej dzięki wytrzymałej baterii i ultraszybkiej łączności bezprzewodowej.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Corsair |
|---|---|
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Komunikacja bezprzewodowa | 2,4 GHz |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 70 |
| Zasięg | 15 |
| Czas ładowania | 90 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Czułość | 116 |
| Materiał nauszników | Pianka |
| Waga | 303 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Impedancja | 32 |
| Długość przewodu | 1.8 |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Oznaczenia | |
| Platforma | Nintendo Switch |
| Bluetooth | 5.3 |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Hands-free |
| Kolor | Biały |
| Waga | 532 kg |
|---|---|
| Wymiary | 185 x 108 x 208 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |