słuchawki
Słuchawki bezprzewodowe Void Wireless 2.0 Carbon
- Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Dźwięk: Stereo
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
417,87 zł / szt
513,98 zł brutto
Słuchawki bezprzewodowe Void Wireless 2.0
- Dolby Atmos Spatial Audio: ciesz się dynamicznym i kierunkowym dźwiękiem, który pozwala zlokalizować każdy krok, eksplozję i ruch z niesamowitą dokładnością kierunkową.
- Ultraszybka łączność bezprzewodowa 2,4 GHz lub Bluetooth: pozostań w kontakcie dzięki łączności bezprzewodowej 2,4 GHz o niskim opóźnieniu do gier o wysokiej wydajności i Bluetooth dla dodatkowej wszechstronności. Natychmiast przełączaj się między połączeniami za naciśnięciem przycisku.
- Dynamiczne przetworniki zapewniające doskonały dźwięk: dostosowane przetworniki 50 mm zapewniają dynamiczne i wysokiej jakości pejzaże dźwiękowe, dzięki czemu każda ścieżka dźwiękowa, efekt i moment w grze są bardziej wyraziste.
- Podwójna kompatybilność bezprzewodowa: bezproblemowo przełączaj się między komputerem, PlayStation, Nintendo Switch i urządzeniem mobilnym, aby uzyskać dźwięk premium za naciśnięciem przycisku.
- Długotrwała bateria: graj przez wiele dni dzięki baterii o czasie pracy do 70 godzin. Gdy bateria się wyczerpuje, 15-minutowe ładowanie zapewnia do 6 dodatkowych godzin pracy baterii.
- Komfort, na który możesz liczyć: zachowaj chłód i wygodę podczas długich sesji gier dzięki piankowym nausznikom z pamięcią kształtu owiniętym oddychającą tkaniną z mikrofibry.
- Krystalicznie czysta komunikacja: wielokierunkowy mikrofon z technologią NVIDIA Broadcast przebija się przez szumy tła, zapewniając, że Twój zespół słyszy Cię wyraźnie.
- Niestandardowy dźwięk i oświetlenie: przejmij kontrolę nad dźwiękiem i stylem dzięki CORSAIR iCUE. Dostosuj ustawienia korektora, wczytaj wstępnie dostrojone profile i spersonalizuj oświetlenie RGB.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Corsair |
|---|---|
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Komunikacja bezprzewodowa | 2,4 GHz |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 70 |
| Zasięg | 15 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Czułość | 116 |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Materiał nauszników | Pianka |
| Wymiary | 193 x 170,5 x 105 mm |
| Waga | 303 |
| Impedancja | 32 |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | 5.3 |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Kolor | Carbon |
| Waga | 550 kg |
|---|---|
| Wymiary | 185 x 108 x 205 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |