Słuchawki Alienware Wired Headset AW520H Lunar
- Pasmo przenoszenia (min.): 20
- Pasmo przenoszenia (maks.): 40
- Waga: 337
- Pełna specyfikacja
Przewodowy zestaw słuchawkowy do gier Alienware AW520H
Ciesz się wciągającym dźwiękiem dzięki certyfikowanym sterownikom Hi-Res i obsłudze dźwięku przestrzennego Dolby Atmos. Wszystko w wygodnej i łatwej w regulacji konstrukcji.
Usłysz każdy szczegół
Zanurz swoje zmysły dzięki precyzyjnemu dźwiękowi zawartemu w wygodnej, spójnej konstrukcji.
Nieprzerwany dźwięk
Ciesz się bogatym, czystym dźwiękiem dzięki certyfikowanym sterownikom Hi-Res i przestrzennemu dźwiękowi Dolby Atmos, który sprawia, że czujesz się, jakbyś był jednym ze swojej gry. Przetworniki zapewniają wyraźny dźwięk w szerokim zakresie częstotliwości, podczas gdy dźwięk przestrzenny zapewnia najwyższą dokładność pozycjonowania dla całkowitego zanurzenia się. Adaptowalne złącza USB i 3,5 mm umożliwiają łatwe podłączenie do komputera i innych urządzeń zgodnych ze złączem 3,5 mm.
Polecaj wyraźnie
Sterowana sztuczną inteligencją redukcja szumów na wysuwanym mikrofonie wysięgnika pomaga usunąć dźwięki otoczenia i skupia się na Twoim głosie, pomagając poprawić komunikację między Tobą a Twoją drużyną.
Klasyczny projekt Alienware
Podnieś swoje wrażenia dzięki AlienFX, który synchronizuje się z Alienware Command Center, zapewniając konfigurowalny zestaw oświetlenia RGB logo, podczas gdy wszechstronny 3,5-milimetrowy adapter zapewnia kompatybilność między platformami.
| Waga | 1000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 270 x 215 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Dell |
|---|---|
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 40 |
| Waga | 337 |
| Akcesoria w zestawie | Przejściówka z 3,5 mm na USB |
| Impedancja | 32 |
| Długość przewodu | 2 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Mikrofon | Tak |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |