słuchawki
Słuchawki AirPods Max (USB-C) Północ
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Dźwięk: Stereo
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 23 w magazynie
2 031,71 zł / szt
2 499,00 zł brutto
Słuchawki AirPods Max (USB-C)
Ty i dźwięki. Spotkanie na najwyższym szczeblu. Teraz w świeżych kolorach. AirPods Max zapewniają niewiarygodnie szczegółowe, krystalicznie czyste brzmienie. Spersonalizowany dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchu głowy sprawia, że muzyka otacza Cię ze wszystkich stron. Aktywna redukcja hałasu na poziomie pro izoluje od tego, czego nie chcesz słyszeć. A tryb kontaktu ponownie łączy z otaczającym światem. AirPods Max grają nawet przez 20 godzin na jednym ładowaniu. I działają w cudownie intuicyjny sposób - wiedzą, kiedy są na głowie, a konfiguracja jest wykątkowo prosta. Do tego możesz je teraz wygodnie ładować przez USB-C.
- Zaprojektowany przez Apple przetwornik dynamiczny
- Aktywna redukcja hałasu
- Tryb kontaktu
- Spersonalizowany dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchu głowy
- Adaptacyjna korekcja (EQ)
- Czujnik optyczny (w każdym nauszniku)
- Czujnik pozycji (w każdym nauszniku)
- Czujnik wykrywania etui (w każdym nauszniku)
- Przyspieszeniomierz (w każdym nauszniku)
- Żyroskop (w lewym nauszniku)
- Osiem mikrofonów do aktywnej redukcji hałasu
- Trzy mikrofony zbierające głos (dwa współdzielone z aktywną redukcją hałasu i jeden dodatkowy)
- Czip Apple H1 (w każdym nauszniku)
| Waga | 1566 kg |
|---|---|
| Wymiary | 95 x 265 x 310 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Apple |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Wymiary | 187,3 x 168,6 x 83,4 mm |
| Waga | 386.2 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Mikrofon | Tak |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Kolor | Inne |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |