zestawy głośnomówiące i słuchawkowe
Słuchawka douszna bluetooth Celebes biała
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
- Funkcje bluetooth: HFP (Hands-Free Profile)
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
9,12 zł / szt
11,22 zł brutto
Słuchawka douszna bluetooth Celebes biała
Wysokiej jakości słuchawka Bluetooth. Umożliwia podłączenie dwóch telefonów komórkowych lub innych urządzeń Bluetooth jednocześnie. Posiada ergonomiczny, dopasowany do ucha kształt oraz wygodny zaczep. Wbudowana bateria umożliwia długi czas rozmów i czuwania. Doskonale sprawdzi się podczas długich podróży i w codziennym użytkowaniu.
W zestawie kabelek do ładowania.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Esperanza |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Zasięg | 10 |
| Złącza | microUSB |
| Dźwięk | Mono |
| Wymiary | 50 x 14.5 x 22 mm |
| Waga | 6.5 |
| Pozostałe parametry |
|
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Mikrofon | Tak |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Z zaczepami usznymi |
| Technologie | Hands-free |
| Kolor | Biały |
| Waga | 33 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25 x 80 x 145 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |