torby/etui/plecaki
Slim Case EDGE 14-15.6'' black
- Pasuje do:
Notebooki o przekątnej 14-15.6"
- Wymiary:
- Wewnętrzne: 385 x 265 x 35 mm (makasymalny rozmiar notebooka)
- Zewnętrzne: 410 x 280 x 40 mm - Waga: 0.5
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
128,61 zł / szt
158,19 zł brutto
Torba Slim Case EDGE 14-15.6'' czarna
- Torba na laptopy o przekątnej: 14-15.6''
- Materiał poliester
- Zewnętrzna kieszeń na akcesoria
- Odpinany pasek na ramię
| Waga | 480 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 x 290 x 410 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | DICOTA |
|---|---|
| Pasuje do | Notebooki o przekątnej 14-15.6" |
| Wymiary | - Wewnętrzne: 385 x 265 x 35 mm (makasymalny rozmiar notebooka) |
| Waga | 0.5 |
| Rodzaj | Torba |
| Ilość komór | 1 |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Poliester |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |