routery xDSL
Serwer NTP001 GNSS NTP time
- Model:
NTP001
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy -40 °C do 75 °C
- Wilgotność pracy 10% do 90% bez kondensacji
- Stopień ochrony IP30
- Standardy: 802.3, 802.3az
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
379,53 zł / szt
466,82 zł brutto
NTP SERVER
NTP001 to serwer NTP Teltonika stratum-1 zaprojektowany do synchronizowania dokładnego czasu UTC w sieciach publicznych i prywatnych, bez konieczności dostępu do Internetu. Wykorzystując swoje możliwości GNSS, ten niedrogi serwer NTP utrzymuje dokładny czas UTC. Funkcjonalność plug-and-play, szeroka gama interfejsów, w tym RS232 i RS485, oraz solidny profil bezpieczeństwa sprawiają, że NTP001 jest idealnym serwerem NTP dla Twojej sieci.
Specyfikacja techniczna
| Producent | TELTONIKA |
|---|---|
| Model | NTP001 |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Standardy | 802.3, 802.3az |
| Bezpieczeństwo |
|
| Liczba anten | 1-złącze na antenę |
| Porty we/wy | 1 x Port konsoli (RS-232) |
| Wymiary | 82.6 x 25 x 83 mm |
| Waga | 180 |
| Certyfikaty |
|
| Zasilanie |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 190 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 100 x 105 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |