serwery tower
Serwer ML30 Gen10+ E-2314 8SFF P66396-421
- Model:
HPE ProLiant ML30 Gen10 Plus
- Liczba wolnych gniazd pamięci: 3
- Obsługa hot-plug wentylatorów: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
9 598,18 zł / szt
11 805,76 zł brutto
Serwer HPE ProLiant ML30 Gen10 Plus E-2314 2.8GHz 4-core 1P 16GB-U 8SFF 800W RPS
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hewlett Packard Enterprise |
|---|---|
| Model | HPE ProLiant ML30 Gen10 Plus |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 3 |
| Obsługa hot-plug wentylatorów | Nie |
| Typ interfejsów klatki na dyski serwera | SATA |
| Efektywność zasilacza | 92 |
| Częstotliwość pamięci | 3200 MHz |
| Pozostałe informacje o karcie sieciowej | Embedded 1Gb 2-Port Ethernet Adapter |
| Liczba rdzeni | 4C |
| Model procesora | E-2314 |
| Obsługa wewnętrznych urządzeń Backupu | RDX |
| Możliwość konwersji Tower na Rack | Tak |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Waga | 17.6 |
| Informacje o gwarancji | 3-year parts, 1-year labor, 1-year onsite support with next business day response |
| Taktowanie procesora | 2.8 |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Xeon E-2314 (4-Core, 2.8 GHz, 65W) |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 |
| Maks. wielkość pamięci | 128 |
| Pozostałe informacje o pamięci RAM | 16 GB UDIMM DDR4 3200 MT/s (1x 16 GB) |
| Chipset | Intel C256 |
| Seria procesora | Intel Xeon E |
| Moc zasilacza | 350 |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 4 |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 0 |
| Maks. liczba dysków w obecnej konfiguracji | 8 |
| Pozostałe informacje o kontrolerze | Embedded Intel VROC SATA software RAID |
| Liczba zamontowanych zasilaczy | 1 |
| Maksymalna liczba zasilaczy | 1 |
| Wysokość | 368.3 |
| Maks. liczba dysków po rozbudowie serwera | 8 |
| Szerokość | 175 |
| Głębokość | 475 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Napęd optyczny | Brak |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 4.0 x 16 |
| Liczba zainstalowanych procesorów | 1 szt. |
| Maks. obsługiwana liczba procesorów | 1 szt. |
| Interfejs sieciowy | 2 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Obudowa | Tower |
| Rodzaj pamięci | Unbuffered |
| Typ pamięci | DDR4 |
| Obsługa hot-swap dysków | Nie |
| Kontroler dysków | Software |
| Poziomy RAID | 5 |
| Podtrzymanie bateryjne | Nie |
| Obsługa hot-plug zasilaczy | Nie |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Waga | 12550 kg |
|---|---|
| Wymiary | 340 x 500 x 595 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |