serwery tower
Serwer Micro G11 E-2434 16G NHP P68821-421
- Model:
HPE ProLiant MicroServer Gen11
- Liczba wolnych gniazd pamięci: 3
- Możliwość konwersji Tower na Rack: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
8 472,11 zł / szt
10 420,70 zł brutto
Serwer HPE ProLiant MicroServer Gen11 E-2434 4-core 1P 16GB-U VROC 4LFF-NHP 1TB 180W External PS
| Waga | 7700 kg |
|---|---|
| Wymiary | 460 x 375 x 250 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hewlett Packard Enterprise |
|---|---|
| Model | HPE ProLiant MicroServer Gen11 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 3 |
| Możliwość konwersji Tower na Rack | Nie |
| Obsługa hot-plug wentylatorów | Nie |
| Typ interfejsów klatki na dyski serwera | SATA |
| Pozostałe informacje o karcie sieciowej | 4x1Gbe embedded |
| Liczba rdzeni | 4C |
| Obsługa wewnętrznych urządzeń Backupu | RDX |
| Format szerokości zainstalowanego dysku | 3,5'' (LFF) |
| Model procesora | E-2434 |
| Typ zainstalowanego dysku | HDD |
| Częstotliwość pamięci | 4400 MHz |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Waga | 8.65 |
| Informacje o gwarancji | 1yr Next Business Day Warranty |
| Taktowanie procesora | 3.4 |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Xeon E-2434 |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 |
| Maks. wielkość pamięci | 128 |
| Chipset | Intel C262 |
| Seria procesora | Intel Xeon (Quad Core) |
| Moc zasilacza | 180 |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 4 |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 1 |
| Pozostałe informacje o kontrolerze | Embedded Intel VROC SATA SW RAID |
| Liczba zamontowanych zasilaczy | 1 |
| Maksymalna liczba zasilaczy | 1 |
| Wysokość | 154 |
| Szerokość | 261 |
| Głębokość | 249 |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Prędkość obrotowa | 7200 obr/min |
| Napęd optyczny | Brak |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 5.0 x 16 |
| Liczba zainstalowanych procesorów | 1 szt. |
| Maks. obsługiwana liczba procesorów | 1 szt. |
| Interfejs sieciowy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Obudowa | Tower |
| Rodzaj pamięci | Unbuffered |
| Typ pamięci | DDR5 |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Obsługa hot-swap dysków | Nie |
| Kontroler dysków | SATA |
| Obsługa hot-plug zasilaczy | Nie |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |