Samsung A9+ 11 cali Czarne
- Waga: 205
- Pasuje do:
SAMSUNG A9+ 11"
- Typ: etui - klapka
- Pełna specyfikacja
Stylowe etui na Galaxy iPad Tab A9+ 11 z magnetycznym zamknięciem oraz funkcją praktycznej podstawki.
Funkcjonalność:
- Funkcja podstawki: dwa kąty nachylenia
- Łatwy i szybki dostęp do tabletu
- Ochrona urządzenia na co dzień
- Magnetyczne zamknięcie
- Automatyczne włączenie tabletu przy otwarciu
- Dostęp do wszystkich portów i przycisków
Funkcja podstawki
Oglądaj filmy, przeglądaj portale społecznościowe oraz wysyłaj maile wygodnie ustawiając tablet w jednej z dwóch komfortowych pozycji umożliwia Ci to funkcja podstawki, w jaką zostało wyposażone to etui.
Automatyczne włączanie i wyłączanie
Wbudowany magnes włącza tablet przy otwieraniu etui i wyłącza, gdy je zamykasz. Dzięki temu masz jeszcze szybszy dostęp do zawartości swojego tabletu. To bardzo wygodne rozwiązanie, które z pewnością polubisz.
Stylowy design
Smukłe etui na Samsung Galaxy iPad Tab A9+ 11 Hama Fold eksponuje nowoczesną linię Twojego tabletu oraz jego stylowy design, jednocześnie chroniąc urządzenie z każdej story przed uderzeniami, rysami czy zabrudzeniem. Precyzyjnie wykonana konstrukcja zapewnia Ci dostęp do wszystkich złączy i przycisków.
Specyfikacja:
- Etui na Samsung Galaxy iPad Tab A9+ 11
- Wymiary tabletu: 27,9 cm (11)
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hama |
|---|---|
| Waga | 205 |
| Pasuje do | SAMSUNG A9+ 11" |
| Typ | etui - klapka |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 11" |
| Kolor | czarny |
| Waga | 270 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 180 x 305 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |