rowerki i jeździki
Samochód Cozy Truck
- Obciążenie (maks.): 23
- Nr katalogowy:
171062-PE13
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 12 w magazynie
299,99 zł / szt
368,99 zł brutto
Wyposażony w przestronną skrzynię ładunkową zamykaną opuszczaną klapą, mocne koła terenowe, otwierany wlew paliwa i kierownicę z klaksonem!
Nietuzinkowa stylistyka terenowego auta z realistycznym grillem, otwieranymi drzwiami kierowcy zabawną grafiką na grillu, tablicy rozdzielczej i skrzyni ładunkowej.
Produkt łatwy w montażu.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Little Tikes |
|---|---|
| Obciążenie (maks.) | 23 |
| Nr katalogowy | 171062-PE13 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Ogrodowe |
| Liczba kół | 4 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Samochodziki |
| Wymiary | 90 x 46 x 45 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 58 x 20 x 32 cm |
| Wymagania wiekowe | 18 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Granatowy |
| Waga | 11500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 460 x 920 x 460 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |