Samochód Cozy Coupe Biedronka
- Nr katalogowy:
173059
- Płeć: Dziewczynki
- Obszar: Ogrodowe
- Pełna specyfikacja
Klasyczny samochód Little Tikes w nowym wydaniu.
Tym razem jest jest to urocza biedronka. Stylizacja pojazdu na pewno spodoba się każdej małej miłośniczce motoryzacji. Cozy Coupe to wyjątkowy pojazd, który może stać się przyjacielem każdego dziecka. Samochodzik posiada zabawną buźkę, co pobudza do twórczej zabawy, rozmowy i opowiadania historyjek. Samochód może być wprawiany w ruch za pomocą nóg dziecka (wówczas należy zdemontować podstawkę na nogi), bądź popychany jak wózek przez osobę dorosłą. Dzięki temu rozwiązaniu z auta mogą korzystać także mniejsze dzieci. Auto wyposażono w kierownicę z klaksonem, ruchomy, klikający zapłon, drzwi kierowcy można zablokować, a za siedziskiem wkomponowano miejsca na napoje. Przednie koła obracają sie o 360 st. Z takim autem każdy spacer może okazać sie wspaniałym przeżyciem!
| Waga | 8250 kg |
|---|---|
| Wymiary | 380 x 420 x 730 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Little Tikes |
|---|---|
| Nr katalogowy | 173059 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Ogrodowe |
| Rodzaj | Samochodziki |
| Wymiary | 82 x 44 x 82 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 78 x 42 x 45 cm |
| Video | |
| Wymagania wiekowe | 18 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |