adaptery/przejściówki
Rozdzielacz 2-port DVI/Audio Splitter
- Zastosowanie: Wideo
- Rodzaj: Rozdzielacz
- Złącza #1: 3,5mm minijack Żeńska
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
251,72 zł / szt
309,62 zł brutto
2-portowy rozdzielacz DVI VS162
- Połączenie komputera wyposażonego w interfejs graficzny DVI z więcej niż jednym monitorem lub projektorem DVI
- Pełna kompatybilność z normami DVI-Digital oraz DVIAnalog
- Obsługa głośnika i sygnału audio
- Obsługiwana najwyższa rozdzielczość dostępna w interfejsie Single Link - do 1920 x 1200
Rozdzielacz (splitter) VS162 wideo dostarcza sygnał wejściowy wideo DVI i audio na dwa wyjścia wideo DVI i audio po uprzedniej duplikacji i wzmocnieniu. Doskonale nadaje się dla zaawansowanych użytkowników komputerów oraz do wszelkich zastosowań wymagających rozsyłania takich sygnałów, w tym np. sal lekcyjnych.
| Waga | 930 kg |
|---|---|
| Wymiary | 65 x 290 x 180 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | ATEN |
|---|---|
| Zastosowanie | Wideo |
| Rodzaj | Rozdzielacz |
| Złącza #1 | 3,5mm minijack Żeńska |
| Wymiary | 21 x 8.8 x 5.55 cm |
| Waga | 0.62 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | Metalowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |