rozdrabniacze
Rozdrabniacz GS3010 2400W
- Moc: 2400
- Rodzaj: Rozdrabniacze
- Wymiary:
40 x 25 x 96 cm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
398,41 zł / szt
490,04 zł brutto
Rozdrabniacz tarczowy GS3010
Rozdrabniacz tarczowy GS3010 marki BLAUPUNKT o mocy 2400 W jest pomocny zawsze tam, gdzie zachodzi potrzeba rozdrobnienia wcześniej pociętych gałęzi w każdym przydomowym ogrodzie lub działce letniskowej.
Maksymalna średnica gałęzi to 45 mm, po ich włożeniu do rozdrabniacza są one dociskane i cięte na drobne zrębki przez obracające się na tarczy ostrze. Moment obrotowy 8 Nm zapewnia odpowiednią siłę nacisku.
Stabilna podstawa, niska waga 10 kg oraz kółka do łatwiejszego transportu, także po nierównym podłożu, dopełniają komfortu obsługi. Dodatkowo elektryczny rozdrabniacz tarczowy GS3010 jest przyjazny dla środowiska i wyróżnia się cichą pracą.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Blaupunkt |
|---|---|
| Moc | 2400 |
| Rodzaj | Rozdrabniacze |
| Wymiary | 40 x 25 x 96 cm |
| Waga | 8.9 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zasilanie | Sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 10200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 300 x 630 x 390 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |