Rowerek trójkołowy 4TRIKE SILVER GREY
- Bezpieczeństwo:
Ostrzeżenia! Konieczność stosowania środków ochronnych. Nie używać w ruchu ulicznym. Z zabawki należy korzystać na płaskich, wolnych od przeszkód powierzchniach. Podczas użytkowania zalecany jest stały nadzór osoby dorosłej. Produkt przeznaczony jest d
- Nr katalogowy:
KR4TRI22GRY0000
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Odkryj rowerek trójkołowy 4TRIKE
4TRIKE to rowerek trójkołowy z pedałami, który po zmianie funkcji jest także pchaczem oraz minirowerkiem biegowym! Pomoże Twojemu dziecku doskonalić zdolności motoryczne, utrzymywać równowagę i zachęci go do pierwszych aktywności. Wspólne zabawy na dworze czy w domu to chwile, które pozostaną w Waszej pamięci na zawsze! Rowerek ma wytrzymałe koła z nieprzebijalnej pianki, dzięki którym Twój malec będzie mógł korzystać z rowerka zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Do zmiany funkcji nie są potrzebne narzędzia - zrobisz to w chwilę, również podczas spaceru. A gdy maluszkowi znudzi się jazda na trójkołowcu, pedały łatwo wepniesz pod siodełko - nigdy się nie zgubią. 4TRIKE nadaje się dla dzieci od 1 roku życia do około 3 lat. Regulowane siodełko pozwoli Ci lepiej dopasować rowerek do wzrostu dziecka, a dzięki łatwemu składaniu weźmiesz 4TRIKE wszędzie - na wakacje czy nawet na zakupy, bo zmieści się w koszu wózka.
Aż trzy funkcje
4TRIKE to rowerek dla dzieci od 1 roku życia, który łączy w sobie funkcje minirowerka-pchacza, minirowerka biegowego oraz rowerka trójkołowego z pedałami. Do zmiany funkcji nie potrzebujesz narzędzi, a zajmie to tylko chwilę.
Stabilna konstrukcja
Dzięki trójkołowej konstrukcji 4TRIKE jest stabilny i idealny do nauki jazdy. Został stworzony do bezpiecznej jazdy poza domem i w domu.
Wspiera rozwój
W funkcji jeździka zachęci malca do ćwiczenia naprzemiennego ruszania nóżkami, a w funkcji rowerka biegowego wspiera rozwój równowagi. Z kolei jako rowerek trójkołowy pomoże dziecku w przygotowaniu się do jazdy na dużym rowerze.
Lekki i wytrzymały
Ma aluminiową ramę, która jest bardzo wytrzymała i niezwykle lekka. 4TRIKE waży jedyne 3,5 kg, a dzięki uchwytom (jeden na ramie, drugi na kierownicy) rodzic będzie mógł go bez problemu wziąć ze sobą.
Łatwe składanie
Rowerek składa się do kompaktowych rozmiarów i zmieści się nawet do kosza wózka dziecięcego. Niewielkie rozmiary sprawiają, że 4TRIKE po skończonej zabawie można schować do szafy czy postawić w kącie pokoju. Dodatkowo dzięki praktycznemu uchwytowi zabierzesz go ze sobą wszędzie.
Regulowane siodełko
4TRIKE to rowerek trójkołowy, który rośnie razem z dzieckiem. Siodełko można bez trudu wyregulować, by dopasować je do potrzeb szybko rosnącego malucha.
| Waga | 3320 kg |
|---|---|
| Wymiary | 410 x 300 x 370 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Kinderkraft |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Ostrzeżenia! Konieczność stosowania środków ochronnych. Nie używać w ruchu ulicznym. Z zabawki należy korzystać na płaskich, wolnych od przeszkód powierzchniach. Podczas użytkowania zalecany jest stały nadzór osoby dorosłej. Produkt przeznaczony jest d |
| Nr katalogowy | KR4TRI22GRY0000 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Sport |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Rowerki trójkołowe |
| Liczba kół | 3 |
| Wymiary |
|
| Pozostałe parametry | Waga: 3.5 kg |
| Wymagania wiekowe | 12 |
| Materiał | Aluminium |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |